V současné době pro vás máme pouze kolekci koncertních sitárů, jedno harmonium a jeden surbahar. Jsou to exklusivní nástroje, které vznikaly přes rok a byly jednotlivě supervidovány během svého vzniku. Troufáme si tvrdit, že takovouto kolekci budete velmi těžko hledat v jakémkoliv obchodě – ať už v Evropě nebo v Indii samotné. Ceny jsou však logicky vyšší a rozhodli jsme se vyslyšet i volání po levnějších nástrojích. Je pravda, že ne každý sitárový hráč hodlá investovat značnou částku a jako vstupní investice pro studenty jsou ceny příliš vysoké.

Na podzim tedy dovezeme širokou řadu nástrojů – od cenově dostupných (samozřejmě pořád hratelných) až po nástroje, kde žádný kompromis nebude připadat v úvahu. Na co se můžete těšit? Sitáry, tanpury, harmonia, esraje, tabla a po dlouhém zvažování jsme se rozhodli přivézt i dholaky a kholy (spíše lidové než klasické nástroje). Zvažujeme ještě rámové bubny (daf) a zakázkově vyrobené monochordy.

Pokud máte o něco zájem, je možné si zadat specifikaci a my se ji budeme snažit maximálně naplnit. Rezervace nástrojů je možná pouze po složení zálohy (50% ceny nástroje). Pokud budete chtít zakázkově vyrobit něco hodně netypického, záloha bude v 80% výši ceny nástroje.